• info@ankaradugunmekanlari.com

HABER DETAYI

Şubat 11, 2017 2:16 pm

Söz tepsisi Nişan Tepsisi nasıl hazırlanır?

Söz tepsisi Nişan Tepsisi nasıl hazırlanır?

Söz tepsisi Nişan Tepsisi nasıl hazırlanır?

 

Nişan veya söz yapacak olan çiftlerin önem verdiği konuların başında isteme sırasında kullanılacak olan tepsi gelmektedir. Özellikle son yıllarda farklı model ve tarzlarda karşımıza çıkan Söz tepsisi Nişan Tepsisi nasıl hazırlanır? İşte bu konuda uzman görüşlerinden yardım alarak sizlere fikirler sunacağız.

 

Söz tepsisi Nişan Tepsisi hazırlama incelikleri

 

Öncelikle tepsinizi nasıl hazırlama konusunda fikir vermeniz son derece önemlidir. Gösterişli bir söz tepsisi mi yoksa sade bir söz nişan tepsisi mi hazırlatacaksınız bu konuda karar vermeniz son derece önemlidir. Bu yüzden yapmanız gereken bu kararı verdikten sonra malzemelerinizi ona göre belirlemek olacaktır.

 

Bugün sizler için ikisinin de ortasında şık bir görüntüde olacak olan Söz tepsisi Nişan Tepsisi hazırlama hakkında gerekli olan malzemeleri ve yapım aşamalarını açıklamak istiyoruz.

 

Öncelikle kullanacağınız tepsinin modelinin ahşap mı yoksa gümüş mü olacağına sizin karar vermeniz doğru bir yaklaşım olacaktır. Bu yüzden tepsinizi belirledikten sonra inci görüntüsünde bulunan boncuklar, kurdele yapımında kullanacağınız malzemeler, makas ve yapıştırıcınızın bulunması gerekmektedir. Bu detayları göz önüne aldığımız zaman sizlerde kısa süre içerisinde istediğiniz tarzda bir tepsi hazırlamak için elinizde bulunan malzemeleri kullanarak artık unutulmaz günlerden birisi olan nişanınız için harika bir görüntüye sahip olan tepsiyi hazırlamış bulunacaksınız. Uzun zamandır bu konuda üzerinde merak edilen soruların cevaplarına buradan ulaşarak hakkında merak ettiğiniz yapım aşamalarını Youtube kanalımız üzerinden izleme şansınız bulunmaktadır.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.